Konferencja szkoleniowa „Samodzielność i kompetencje zawodowe pielęgniarek i położnych w praktyce” 26 listopada 2024 w Warszawie

Naczelna Rada Pielęgniarek i Położnych zaprasza na Konferencję szkoleniową pt. Samodzielność i kompetencje zawodowe pielęgniarek i położnych w praktycektóra odbędzie się w dniu 26 listopada 2024 r. w Hotelu Airport Okęcie ul. Komitetu Obrony Robotników 24 w Warszawie.

To wyjątkowe wydarzenie skierowane jest do pielęgniarek i położnych podstawowej opieki zdrowotnej oraz ambulatoryjnej opieki specjalistycznej, a także kadry zarządzającej, pragnących rozwijać swoje umiejętności i poszerzać kompetencje zawodowe. Celem konferencji jest przedstawienie wieloaspektowych zagadnień, które dotyczą przygotowania pielęgniarek i położnych do realizacji nowych samodzielnych kompetencji.

Konferencja obejmuje część teoretyczną oraz praktyczną w grupach warsztatowych, co umożliwia zdobycie wiedzy oraz zastosowanie jej w codziennej pracy.

Gwarantujemy udział w ustalonych przez organizatora grupach warsztatowych każdemu uczestnikowi konferencji i nie ma konieczności odrębnego zapisywania się na poszczególne warsztaty.

W programie znajdą się warsztaty dotyczące:

• praktycznych aspektów preskrypcji
  • warunków realizacji porad pielęgniarek i położnych POZ
  • warunków realizacji porad pielęgniarek i położnych w AOS

Zajęcia poprowadzą doświadczeni praktycy, co gwarantuje wysoki poziom merytoryczny i praktyczny. To doskonała okazja, aby zdobyć cenną wiedzę, wymienić się doświadczeniami z innymi specjalistami oraz poznać najnowsze rozwiązania w zakresie samodzielności i kompetencji zawodowych.

Konferencja rozpocznie się w dniu 26 listopada 2024 r. o godz. 10:00 zakończy się o godz. 17:00 (w tym 3 godziny warsztatów)

Warunkiem zakwalifikowania do udziału w konferencji jest rejestracja na stronie Naczelnej Izby Pielęgniarek i Położnych oraz dokonanie opłaty w terminie nie później niż 7 dni od dnia rejestracji.

Koszt uczestnictwa jednej osoby wynosi 530 zł brutto (nie pokrywamy kosztów noclegu)

Po dokonaniu opłaty otrzymacie Państwo informację o potwierdzeniu uczestnictwa w konferencji.

Opłatę za udział w konferencji prosimy dokonywać na konto:

Naczelna Izba Pielęgniarek i Położnych

ul. Pory 78 lok. 10, 02-757 Warszawa

PKO BP SA 78 1020 1013 0000 0902 0346 2991

tytuł przelewu: Opłata za udział w konferencji 26.11.2024 r. oraz imię i nazwisko uczestnika