Pieluszkowe zapalenie skóry, otarcia skóry u dzieci i dorosłych – profilaktyka oraz leczenie – Podcast

Zapraszamy do wysłuchania podcastu na temat pieluszkowego zapalenie skóry i otarć skóry pojawiających się powszechnie u dzieci i dorosłych. Skóra, jako nasz największy organ, wymaga szczególnej troski i uwagi, zwłaszcza w przypadku takich problemów jak pieluszkowe zapalenie skóry u najmłodszych oraz otarcia skóry u osób w każdym wieku. Podczas rozmowy przybliżymy najlepsze metody profilaktyki oraz skuteczne sposoby leczenia tych uciążliwych dolegliwości. Naszymi gośćmi są eksperci z dziedziny dermatologii i położnictwa, którzy podzielą się swoją wiedzą i praktycznymi wskazówkami. Dowiecie się, jak dbać o skórę, aby uniknąć problemów, oraz jakie kroki podjąć, gdy już się pojawią. Zapraszamy do słuchania!

Link do podcastu: https://edukacjapacjenta.pl/szkolenia/253